Försäljningskontakter

SVERIGE

Telefon: +46 (0)247-360 00
E-post: order@ejendals.com

______________________

BENELUX

Gert Eyndels, Country Sales Manager
Telefon: +32 (0) 475 56 83 50
E-post: gert.eyndels@ejendals.com

BULGARIA

Savina Brandiska, Territory sales manager
Phone: +359896164060
E-mail: savina.brandiska @ejendals.com

CZECH, SLOVAKIA

Marek Suska, Key account manager
Phone: +420776502776
E-mail: marek.suska@ejendals.com

DANMARK

Jimmy Larsen, försäljningschef
Telefon: +45 2818 82 30
E-post: jimmy.larsen@ejendals.com

ESTONIA

Jörgen Saago, Territory Sales Manager
Telefon: +372 56 454 319
E-post: jorgen.saago@ejendals.com

FINLAND

Telefon: +358 (0) 62146111
E-post: info@ejendals.fi

FRANKRIKE

Jean-Louis Bodquin, försäljningschef
Telefon: +33 (0) 6 07 75 67 89
E-post: jean-louis.bodquin@ejendals.com

HUNGARY, SLOVENIA, SERBIA, CROATIA, BOSNIA AND HERZEGOVINA, MONTENEGRO, NORTH MACEDONIA

Robert Berend, Country Sales Manager CEE SW
Phone: +36204883302
E-mail: robert.berend@ejendals.com

IBERIA

Cintia Maestre, Country Manager
Telefon: +34 687 700 180
E-post: cintia.maestre@ejendals.com

ITALIEN

Barbara Gugliotti, Country Manager
Telefon: +39 366 7393876
E-post: barbara.gugliotti@ejendals.com

Mellanösterna och Afrika

Amit Upadhye, Regional Sales Director
Phone: +971 551 3333 62
E-mail: amit.upadhye@ejendals.com

NORGE

Kjell Ingvart Andersen, Försäljningschef
Telefon: +47 90539073
E-post: kjell.andersen@ejendals.com

NYA MARKNADER & Turkiet

Amit Upadhye, Regional Sales Director
Phone: +971 551 3333 62
E-mail: amit.upadhye@ejendals.com

POLEN

Andrzej Wieder, Country manager
Telefon: +48508044567
E-post: andrzej.wieder@ejendals.com

RYSSLAND

Telefon: +7 495 955 90 09
E-post: order@ejendals.ru

RUMÄNIEN

Madalin David, Territory sales manager
Telefon: +40799834372
E-post: madalin.david@ejendals.com

STORBRITANNIEN & IRLAND

Martin Stevens, Country Sales Manager
Telefon: +44 (0) 7712 352363
E-post: martin.stevens@ejendals.com

TYSKLAND, ÖSTERRIKE, SCHWEIZ

Max Dropmann, Country Manager
Telefon: +491726851526
E-post: max.dropmann@ejendals.com

USA & Sydamerika

Billy Ringold, Key Account Manager
Telefon: +1 901 417 2046
E-post: billy.ringold@ejendals.com